Zpět

PRIVATE_04

stadium: realizace
datum realizace: 09 2019
přibližná cena:
subdodavatel: 4int - stavba ,SPO, Favia, Ilumix, M&T kliky, Design, VIP stone, Lino, Sapho, Designpropaganda, Kartell, Katz - stěrky, Designový nábytek
fotograf: Daniel Čáha

Popis objektu:

popis objektu:

Jednalo se o kompletní rekonstrukci bytu 4+kk a i celková dispozice doznala změn. Z bytu jsme vytvořili plnohodnotné 3+kk sestávající se ze dvou ložnic a prostorného obývacího pokoje, který vznikl spojením kuchyně a pokoje. Prostor chodby jsme zarovnali a ubrali na nevzhledných rozích. Naopak jsme se snažili trochu prostoru přidat koupelně a WC.

Co se materiálového řešení týče, celý interiér je laděný do kombinace bílé a černé.

Všechny povrchy jsou matné. Krom bílé a černé interier dokreslují pouze beton-imitující stěrky ve dvou odstínech. První světlejší odstín nalezneme v ložnicích, na dominantní obývákové TV stěně a v chodbě.  Tmavší dekor s hydrofobní úpravou nalezneme v koupelnách. Podlaha je z bílého polyuretanu. Nábytek z materiálu perfect sence – super mat.

Požadavkem investorky byl naprostý minimalismus, proto projekt obsahuje hned několik atypických řešení jako například skrytá kuchyňská linka, která se nachází za zasunovacími harmonikovými dveřmi v obývacím pokoji. Nebo zcela skrytá šatna ve vstupní chodbě.