Zpět

PRIVATE_06

stadium:
přibližná cena:
subdodavatel:
fotograf: vizualizace: FIRLA-VISUAL

Popis objektu:

Interiér vily nedaleko romantického zámku Hluboká nad Vltavou. Jedná se o dvoupodlažní vilu s obytným prvním nadzemním podlažím a do terénu částečně zapuštěným podzemním podlažím, které je věnováno posilovně, bazénu a prostorám wellness. Dominantou interiéru je panoramatický výhled na zámek. 

Výrazným prvkem interiéru je strop z pohledového betonu se strukturou obtisklých prken. Beton doplňují materiály jako přírodní dub, kov a tmavě mořená dubová dýha.

Při výstupu ze zádveří po schodech do obytného patra Vás přivítá otevřený prostor propojující kuchyni, jídelnu a obývací pokoj. Kromě výhledu na zámek upoutá také rozsáhlá knihovna s krbem tvořená kovovou konstrukcí. Kuchyňská linka je kompaktní s vestavěnými spotřebiči. Ostrůvek je v dekoru světlé betonové stěrky a kromě vaření plní funkci baru, který disponuje místem k sezení tří osob. Prostorný dubový jídelní stůl doplněný o židle v dekoru tmavého dřeva pohostí i osm osob. 

Oboustranná sedačka umožňuje výhled do více směrů, ať na terasu vedoucí do zahrady, stěnu s televizí nebo na zámek. U panoramatického okna si lze plně vychutnat atraktivní výhled, a to díky křeslům umístěným v těsné blízkosti oken. 

Všechny ložnice mají vlastní koupelny, oddělené příčkami z kouřového skla. Koupelny kombinují bílou polyuretanovou stěrku s obklady imitující kámen a beton. V každé ložnici je samozřejmostí prostorná vestavěná šatní skříň, která ve svých útrobách šikovně skrývá televizi. Na postele navazuje psací stůl se sklopným zrcadlem, takže rázem lze z psacího stolu udělat toaletní stolek. 

Spodní podlaží částečně zapuštěné do terénu slouží z velké části k relaxaci, a to ať v podobě sauny, bazénu nebo posilovny. Materiálově navazuje na horní podlaží, tudíž opět kombinuje pohledový beton, tmavý keramický obklad a dub. Šatny nabízí jednoduchou ocelovou konstrukci s dostatečným úložným prostorem tvořeným z polic z tmavě mořené dubové dýhy. 

Světla korespondují s tmavým nátěrem kovových konstrukcí.