Zpět

PUBLIC_03

stadium: realizace
datum realizace: 11 2016
přibližná cena: neuvedena
subdodavatel: stavební firma: Palladium, podlaha: Barkotex, vzduchotechnika: Kliffa, skleněné příčky: Flexica, truhlářské prvky: Interiery Lapka, profese: Jurica a.s
fotograf: Daniel Čáha

Popis objektu:

Projekt dětské herny Mini Heroes, nacházející se v objektu River Garden v pražském Karlíně. Prostor byl před kolaudací a naprosto prázdný, postarali jsme se o všechny fáze projektové dokumentace. Od studie, dokumentace změny stavby před dokončením, realizační projektovou dokumentaci až po finální dokumentaci skutečného provedení. Na stavbě jsme také působili v roli autorského dozoru a postarali se o dodávku stavby a jejích komponentů-nábytku atd. Co se návrhu týče, základní barvy jsme volili spíše střídmé. Věděli jsme, že do prostoru bude osazeno mnoho barevných dětských hraček, žíněnek a dalšího vybavení.
Základními barvami je tedy černá (RAL 7016 anthracite), bílá a proteplující obklad z borové překližky. Kvůli dimenzím stropu jsme byli nuceni vézt vzduchotechniku pod stropem, abychom zakryli její nevzhlednou formu, nalakovali jsme ji také do anthracitové barvy. 
Prostor se skládá ze cvičebního prostoru, prostoru čekárny/kavárny rodičů a zázemí.
Doufáme, že hernu se svými dětmi navštívíte, jelikož rozvíjení motorických schopností u dětí předškolního věku je velmi důležité. 
Více info na: http://www.miniheroes.cz/